Stories

Szukam dziewczyny cz.9

Szukam dziewczyny – Pierwsza wymiana zdań

Czasem jest okazja by poznać kobietę i mężczyzna praktycznie nie zastanawiając się, do niej podchodzi. O czym ma z nią rozmawiać, jak się zachować, myśli dopiero gdy stoi już przed nią. Nie zawsze wówczas wszystko się dobrze układa. Niekiedy lepiej co nieco przemyśleć, tak na wszelki wypadek.

Kobiety uwielbiają komplementy więc jak najbardziej warto je im mówić. Kiedy jest ich za dużo, robi się wręcz za słodko, ale przeważnie nie znają granic, więc może warto właśnie od tego zacząć. Mężczyzna który się trochę przygotuje do takich niespodziewanych i spontanicznych rozmów z kobietami, na pewno sobie bardzo dobrze poradzi i nie będzie miał żadnych problemów.

Mężczyzna chcąc poznać kobietę i choć chwile z nią porozmawiać, powinien przede wszystkim się odpowiednio zachować. Nie może używać wulgarnych i wszelkich innych brzydkich słów, gdyż wówczas na pewno nie zainteresuje sobą żadnej kobiety, a nawet ją do siebie zrazi. Ta już po pierwszych sekundach będzie chciała się uwolnić. Jeżeli ktoś ma w zwyczaju przeklinanie, to powinien się ograniczać, a w zasadzie całkiem powstrzymywać.

Kiedy mężczyzna dojdzie do wniosku, że wystarczy już tych pytań, może zakończyć rozmowę, ale zapraszając ją na prawdziwą randkę. To znaczy może na przykład jej powiedzieć że bardzo miło się rozmawiało, że chętnie się spotka jeszcze raz. I wtedy może podać dzień i godzinę, a także miejsce. Kobieta powie tak lub nie. Po tak krótkiej rozmowie niewiele mogło się wydarzyć, więc to i tak będzie mała strata. Jeżeli zaś będzie zainteresowana, z pewnością da się zaprosić. A wtedy można już liczyć na coś więcej, to znaczy na dłuższe spotkania i być może prowadzące do czegoś poważniejszego. Pierwsza taka spontaniczna rozmowa niczego nie wróży.

Materiały pomocnicze dla singli i nie tylko!

Poniżej przedstawiamy filmik pt. „Jak Zagadać Do Nieznajomej Dziewczyny?”