Stories

Pan pozna panią cz. 3

Pan pozna panią – Takich pytań nie zadawaj

Mężczyźni lubią na imprezach czy w innych miejscach zapoznawać całkiem obce kobiety. Wówczas choć nawet udaje im się nawiązać pierwszy kontakt, to jednak nie wiedzą jakie pytania mogą zadawać, a z jakimi powinni się powstrzymać. Oto kilka wskazówek.

Miałaś kiedyś chłopaka?
To czy kobieta poznana na tej imprezie i w tym momencie miała kiedyś chłopaka czy też nie, mężczyzny w ogóle nie powinno interesować. To nie jest pytanie stosowne do okoliczności. Jest zbyt osobiste, może pociągać za sobą bolesne wspomnienia, a może po prostu ją w pewnym sensie obrazić. Także z pewnością odpada.

Gadanie do znudzenia
Mężczyźni szczególnie ci pewni siebie uwielbiają o sobie gadać. Nie ma znaczenia czy to nowo poznana kobieta czy może kumpel, chwalą się ile tylko się da. W tym przypadku będzie to błąd. Kobiety uwielbiają gadać i to one powinny mieć to prawo. Jeżeli kobieta będzie zainteresowana mężczyzną, to sama tak naprawdę o coś go zapyta. A zadając kobiecie pytania i pozwalając jej wypowiedzieć się, mężczyzna może się o niej bardzo dużo dowiedzieć.

Nie podtrzymuj tematu
Kiedy mężczyzna wybierze temat rozmowy, który uważa za idealny, a kobieta jednak niespecjalnie się w nim orientuje, mężczyzna czasem lubi ten temat ciągnąc w nieskończoność, chcąc może naprowadzić kobietę, czy jakoś jej podpowiedzieć. To też błąd. Rozmowa powinna być naturalna. Jeżeli temat okazuje się nudny, kobieta więcej milczy niż mówi, to oznacza że to był po prostu zły wybór i należy zapoczątkować nowy.

Popraw jej humor
Kobiety lubią, kiedy mężczyźni poprawiają im humor. To znaczy żarty zawsze mają swoją granice, ale nie zaszkodzi, kiedy będzie zabawnie. Wówczas kobieta będzie się świetnie bawić, a przede wszystkim dobrze czuć w towarzystwie mężczyzny. Tego zresztą na pewno oczekuje od pierwszej chwili rozmowy. Dlatego mężczyzna nie może tego zepsuć.

Masz chłopaka?
Jednym z pytań które niezbyt stosownie brzmią to pytanie, masz chłopaka? Zdecydowanie lepiej jest wymyślić coś bardziej oryginalnego. Nie ma sensu pytać wprost. Wówczas kobieta zdecydowanie lepiej się poczuje. Na takie bezpośrednie pytanie odpowiadając nie mam, może zrobić jej się trochę smutno. Jeżeli droga okaże się wolna, mężczyzna może zaprosić kobietę na randkę.

Materiały pomocnicze dla singli i nie tylko!

Poniżej przedstawiamy filmik pt. „3 Największe Mity O Uwodzeniu Kobiet”