Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Zambrów – szukam dziewczyny

Zambrów – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Zambrów? Jeśli doskwiera Ci bycie singlem jak również nie chcesz już tolerować trudów codzienności w pojedynkę, zaloguj się na serwisie randkowym Klub Samotnych. a odszukasz dziewczynę i zmienisz własny los. Klub Samotnych najbardziej obiecujący portal randkowy w sieci. Połączyliśmy aktualnie wiele par, dzisiaj kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Zambrów

Poszukuję dziewczyny, Zambrów to miasto mojego zamieszkania, w takim razie też chciałbym zapoznać dziewczyny z miasta Zambrów albo sąsiedniej miejscowości. Nie mam przesadnie dużych wymagań.

Najważniejsze jest uczucie…

Tylko jeden mój wymóg to uczucie, które nas scementować, żebyśmy je oboje doświadczali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Domyślam się, że prawdopodobnie powiecie teraz czytelnicy, że przypuszczalnie naczytałem się zbyt dużej ilości książek, bądź naoglądałem zbyt wielu filmów, ale… ja po prostu mam nadzieję, że gdzieś tam czeka na mnie dziewczyna moich marzeń, taka idealna towarzyszka, na skutek jakiej każda chwila byłaby dla mnie wspaniała i niepowtarzalna.

Kobiety – Zambrów

Szukam dziewczyny Zambrów Byłem już w niejednym związku, a raz nawet nieomal ożeniłem się, natomiast nigdy jeszcze autentycznie nie kochałem. Hmmm…w Internecie o wiele prościej jest mi się otworzyć, na co dzień właściwie nie jestem aż do tego stopnia otwarty, ale gdzie jak nie w sieci łatwiej zmierzyć się ze swoimi problemami? hehe… Niekiedy łatwiej czytając niemal własne myślinakreślić je na forum, taka terapia i zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W rzeczywistości bym się nie odważył! W żadnym wypadku! Dobrze… wracając chwilowo do moich poprzednich związków…nie były zbytnio dobre, chwilami uważałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat może coś „wyjść”, że może zrodzić się pomiędzy mną, a tamtą dziewczyną tak intensywne uczucie jakim jest miłość, ale niestety…nie udało się, złudzenia po jakimś okresie odeszły i zostało tylko zawód. Nie można w końcu zmusić się do kochania, bo takie uczucie już by przestało nią być. Miłość przecież jest spontaniczna, prawdziwa, rodzi się w głęboko w sercu oraz jak grom z jasnego nieba w nie uderza, dalej dojrzewa i tylko i wyłącznie przybywa na sile…nie czułem jeszcze czegoś podobnego…zdecydowanie…

Samotne – Zambrów

Mam wielką nadzieję, że spotkam jeszcze, w tym momencie szukam kobiety na popularnym serwisie randkowym, mam gorącą nadzieję, że w końcu uda mi się zbudować związek, na jaki już tyle czekam. Jestem co prawda młodym mężczyzną, niemniej jednak nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, pełne trzydzieści dziewięć lat, i to skłania do ogólnych, kluczowych przemyśleń i refleksji nad własnym życiem, nad tym jak nim dalej pokierować, aby pozyskać upragnione szczęście. Ja sądzę, że powodzenie = miłość. Wystarczy popatrzeć przecież na wszystkich nieszczęśliwych ludzi, czy któryś z nich jest w satysfakcjonującym, pełnym miłości jak i również pasji związku? NA PEWNO NIE! To zapewne najistotniejsze podsumowanie moich myśli…

Comments are closed.