Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Samotni / Suraż – samotni

Suraż – samotni

Wszyscy samotni i samotne – Suraż – łączmy się! Od dawna szukasz miłości życia, lecz do tej pory nie natrafiłeś na odpowiednią osobę? Jesteś wyczerpany i nie wiesz gdzie oraz w jaki sposób nadal szukać. Świetnie natrafiłeś: Klub Samotnych – serwis randkowy z ludźmi, które szukają miłości na dalsze życie. Zarejestruj się, a my pomożemy Ci się zakochać. Klub Samotnych serwis dla ludzi takich jak Twoja osoba. Nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś, a los się do Ciebie uśmiechnie!

Samotni Suraż

Samotność…dziwny stan… Będąc samotną osobą, posiadamy wielką dowolność działania, nie mamy przecież żadnych ograniczeń, które z reguły formują zależności którymi są związki dwojga ludzi.

Samotność – woj. podlaskie

Możemy flirtować, zabawiać się, żyć w zasadzie, jak w danej chwili chcemy…pozornie, zdaje się nic lepszego nie może się przydarzyć, a jednak… Mimo to będąc samotnym w ogóle tego nie chcemy, nie potrzebujemy pożytków wynikających z tego stanu, chcemy go poprawić a także w końcu czuć coś głębszego aniżeli zabawę i swawolę, niż samodzielność oraz brak zobowiązań, pragniemy się zakochać… Co, kiedy się zadużymy – lekka ironia… potrzebujemy ponownie dopływu “świeżego powietrza”, odrobiny wolności, dążąc w ten sposób znów w stronę samotności. Człowiek jest niezmiernie skomplikowaną istotą, wiecznie podąża do tego, czego w danej chwili nie może mieć – w ten sposób już jesteśmy skonstruowani. Obojętnie czy będą to (nazwijmy tę grupę wedle miejsca zamieszkania) ” Samotni Suraż ” czy ” Samotni New York “, wszyscy mimo nawet wybrania samotności jesteśmy bezradni w obliczu przeznaczenia.

Osoby samotne – Suraż

Miłość…jeszcze dziwniejszy stan…przypomnij sobie… Byłeś autonomiczną, indywidualną osobą, analizowałeś logicznie, miałeś w miarę poukładane życie, a jeśli nie, to uważałeś sprawić tak, by w końcu takim się stało, aż nagle… Pojawił się ktoś, a razem z nim pojawiły się dziwne emocje, pragnienie graniczące z przerażeniem, podejrzany niepokój połączony z potrzebą bliskości. I nieważne wówczas było, w jaki sposób ta relacja się skończy, nieznaczące było to, iż i tak wiedziałeś, że to nie może sie udać, było nieważne…i tak w to wszedłeś…dlatego, że kochałeś..

Comments are closed.