Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Sławno – szukam dziewczyny

Sławno – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Sławno? Jeżeli doskwiera Ci bycie singlem jak również nie chcesz już wytrzymywać trudów życia codziennego w pojedynkę, zaloguj się na portalu randkowym Klub Samotnych. a odkryjesz dziewczynę i odmienisz własny los. Klub Samotnych w najwyższym stopniu obiecujący portal randkowy w internecie. Połączyliśmy już dużo par, a więc kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Sławno

Szukam kobiety, Sławno to miasto mojego zamieszkania, wskutek tego też chcę poznać dziewczyny z miasta Sławno czy pobliskiej miejscowości. Nie mam przesadnie wielkich potrzeb.

Najważniejsze jest uczucie…

Tylko jeden mój wymóg to uczucie, które zdołałoby nas zespolić, abyśmy je oboje odczuwali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Przypuszczam, że pewnie powiecie w tej chwili internauci, że przypuszczalnie naczytałem się nazbyt dużej ilości książek, albo naoglądałem zbyt dużej ilości filmów, lecz… ja po prostu wierzę, że gdzieś tam czeka na mnie pani moich marzeń, taka idealna partnerka, z powodu której każda chwila byłaby dla mnie fenomenalna i niepowtarzalna.

Kobiety – Sławno

Szukam dziewczyny Sławno Byłem już w niejednej relacji, a raz nawet prawie wziąłem ślub, lecz nigdy jeszcze autentycznie nie kochałem. Hmmm…w Internecie znacznie prościej jest mi się otworzyć, na co dzień raczej nie jestem aż tak bardzo wylewny, ale gdzie jak nie w sieci łatwiej zmierzyć się ze swoimi kłopotami? hehe… Czasami łatwiej czytając niemal własne myślinakreślić je na forum internetowym, taka psychoanaliza oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W życiu bym się nie odważył! W żadnym razie! Dobrze… wracając teraz do moich poprzednich związków…nie były zanadto udane, chwilami analizowałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat może coś „wyjść”, że będzie wstanie narodzić się między, mną, a tamtą dziewczyną tak głębokie uczucie którym jest miłość, ale niestety…nic na to nie poradzę, emocje po jakimś okresie odeszły oraz zostało jedynie niezadowolenie. Nie można przecież zmusić się do kochania, bo takie uczucie już by przestało nią być. Miłość w końcu jest niezaplanowana, szczera, rodzi się w sercu i znienacka w nie uderza, w przyszłości dojrzewa i tylko i wyłącznie wzrasta na sile…nie odczuwałam jeszcze czegoś takiego…zdecydowanie…

Samotne – Sławno

Mam nadzieję, że odnajdę jeszcze, na tym etapie szukam dziewczyny na popularnym portalu randkowym, mam gorącą nadzieję, że w końcu uda mi się zbudować związek, na który już tyle czekam. Jestem co prawda młodym mężczyzną, niemniej jednak nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, pełne 39 lat, i to skłania do ogólnych, znaczących wniosków i refleksji nad własnym życiem, nad tym jak nim dalej pokierować, tak aby pozyskać upragnione szczęście. Ja myślę, że sukces = miłość. Wystarczy spojrzeć przecież na jakichkolwiek utrapionych ludzi, czy któryś z nich jest w satysfakcjonującym, pełnym uczucia oraz namiętności związku? NA PEWNO NIE! To pewnie najważniejsze podsumowanie moich myśli…

Comments are closed.