Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Sławków – szukam dziewczyny

Sławków – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Sławków? Jeśli doskwiera Ci bycie samotnym a także nie chcesz już wytrzymywać trudów życia codziennego w pojedynkę, zaloguj się na serwisie randkowym Klub Samotnych. a odkryjesz dziewczynę oraz zmienisz swój los. Klub Samotnych w najwyższym stopniu obiecujący portal randkowy w sieci. Połączyliśmy obecnie dużo par, teraz kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Sławków

Poszukuję kobiety, Sławków to miasto mojego pochodzenia, w związku z tym też chciałbym poznać dziewczyny z miasta Sławków lub sąsiedniej miejscowości. Nie mam zbyt wygórowanych wymagań.

Najistotniejsze jest miłość…

Tylko jeden mój wymóg to uczucie, które nas spoić, żebyśmy je oboje doświadczali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Domyślam się, że zapewne powiecie teraz internauci, że być może naczytałem się zbyt dużej ilości książek, czy też naoglądałem zbyt dużej ilości filmów, lecz… ja po prostu mam nadzieję, że gdzieś tam czeka na mnie kobieta moich snów, taka idealna towarzyszka życia, z powodu jakiej każda chwila byłaby dla mojej osoby cudowna oraz jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Sławków

Szukam dziewczyny Sławków Byłem już w niejednej relacji, a raz nawet mało co ożeniłem się, pomimo tego nigdy jeszcze autentycznie nie kochałem. Hmmm…w Sieci znacznie łatwiej przychodzą mi wyznania, na co dzień właściwie nie jestem aż tak śmiały, lecz gdzie jak nie w sieci prościej zmierzyć się ze swoimi problemami? hehe… Czasami łatwiej czytając niemal swoje myślinakreślić je na forum internetowym, taka autoanaliza i zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W życiu nie stać by mnie było na taką odwagę! Nigdy! Dobrze… wracając chwilowo do moich wcześniejszych związków…nie były zbytnio dobre, momentami myślałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat jest wstanie coś „wyjść”, że będzie wstanie zrodzić się pomiędzy mną, a tamtą partnerką tak prawdziwe uczucie którym jest miłość, lecz niestety…nie mam na to wpływu, emocje po jakimś czasie minęły oraz pozostało tylko rozżalenie. Nie można przecież zmusić się do kochania, bowiem takie uczucie już by przestało nią być. Miłość przecież jest niezaplanowana, rzeczywista, rodzi się w głęboko w sercu i nieoczekiwanie w nie uderza, później wzrasta oraz tylko i wyłącznie przybywa na sile…nie czułem jeszcze czegoś podobnego…zdecydowanie…

Samotne – Sławków

Mam nadzieję, że odnajdę jeszcze, w tym momencie szukam kobiety na znanym serwisie randkowym, mam wielką nadzieję, że wreszcie uda mi się zbudować relację, na który już tak wiele czekam. Jestem jeszcze młodym mężczyzną, lecz nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, pełne 39 lat, a to skłania do ogólnych, fundamentalnych wniosków i refleksji nad swoim życiem, nad tym jak nim pokierować, ażeby osiągnąć upragnione powodzenie. Ja sądzę, że powodzenie = miłość. Wystarczy rzucić okiem przecież na wszystkich utrapionych, czy któryś z nich jest w satysfakcjonującym, pełnym miłości oraz namiętności związku? NA PEWNO NIE! To pewnie najważniejsze podsumowanie moich myśli…

Comments are closed.