Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Radlin – szukam dziewczyny

Radlin – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Radlin? Jeżeli doskwiera Ci bycie samotnym jak również nie chcesz już tolerować trudów życia codziennego w pojedynkę, zaloguj się na portalu randkowym Klub Samotnych. a znajdziesz dziewczynę oraz zmienisz swój los. Klub Samotnych najbardziej obiecujący portal randkowy w sieci. Połączyliśmy już tysiące par, aktualnie kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Radlin

Poszukuję kobiety, Radlin to miasto mojego pochodzenia, zatem też pragnąłbym zapoznać dziewczyny z miasta Radlin albo sąsiednich miast. Nie mam zbyt wielkich wymagań.

Najbardziej istotne jest uczucie…

Tylko jeden mój wymóg to uczucie, które mogłoby nas scalić, byśmy je oboje odczuwali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Przypuszczam, że prawdopodobnie powiecie w tym momencie internauci, że być może naczytałem się nazbyt wielu książek, lub naoglądałem zbyt dużej ilości filmów, lecz… ja po prostu mam nadzieję, że gdzieś tam czeka na mnie kobieta moich snów, taka doskonała kobieta, za sprawą jakiej każda sekunda stałaby się dla mojej osoby doskonała a także jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Radlin

Szukam dziewczyny Radlin Byłem wcześniej w niejednym związku, a raz nawet nieomal ożeniłem się, mimo to nigdy jeszcze autentycznie nie kochałem. Hmmm…w Internecie o wiele prościej jest mi się otworzyć, na co dzień raczej nie jestem aż do tego stopnia wylewny, lecz gdzie jak nie w sieci łatwiej zmierzyć się ze swoimi problemami? hehe… Czasami łatwiej czytając niemal swoje myślizobrazować je na forum internetowym, taka terapia oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W życiu bym nie był taki odważny! Nigdy! Dobrze… wracając w tym momencie do moich poprzednich związków…nie były za bardzo udane, momentami rozważałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat będzie wstanie coś „wyjść”, że będzie wstanie narodzić się między, mną, a tamtą partnerką tak mocne uczucie którym jest miłość, ale niestety…nie udało się, złudzenia po jakimś okresie minęły oraz pozostało tylko rozczarowanie. Nie można w końcu zmusić się do miłości, bo takie uczucie już by przestało nią być. Miłość przecież jest spontaniczna, prawdziwa, rodzi się w głęboko w nas oraz niespodzianie w nie uderza, w przyszłości wzrasta oraz tylko przybywa na sile…nie czułem jeszcze czegoś takiego…zdecydowanie…

Samotne – Radlin

Mam ogromną nadzieję, że spotkam jeszcze, w tej chwili szukam dziewczyny na popularnym portalu randkowym, mam wielką nadzieję, że wreszcie uda mi się stworzyć związek, na który już tyle czekam. Jestem co prawda młodym człowiekiem, ale nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, pełne 39 lat, a to skłania do ogólnych, fundamentalnych wniosków jak i również refleksji nad własnym życiem, nad tym jak nim pokierować, żeby pozyskać upragnione szczęście. Ja sądzę, że powodzenie = miłość. Wystarczy rzucić okiem w końcu na wszystkich nieszczęśników, czy któryś z nich jest w udanym, pełnym uczucia oraz pasji związku? NIE! To zdaje się najważniejsze podsumowanie moich wniosków…

Comments are closed.