Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Parczew – szukam dziewczyny

Parczew – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Parczew? Jeśli doskwiera Ci bycie samotnym jak również nie chcesz już doświadczać trudów życia codziennego w pojedynkę, zaloguj się na portalu randkowym Klub Samotnych. a odnajdziesz dziewczynę oraz zmienisz własny los. Klub Samotnych najbardziej obiecujący serwis randkowy w sieci. Połączyliśmy już dużo par, w tej chwili kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Parczew

Szukam kobiety, Parczew to miasto mojego pochodzenia, wskutek tego też chcę poznać dziewczyny z miasta Parczew czy też sąsiednich miejscowości. Nie mam zbytnio wygórowanych wymagań.

Najważniejsze jest uczucie…

Jedyny mój warunek to uczucie, które nas zespolić, abyśmy je oboje doświadczali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Przypuszczam, że pewnie powiecie w tej chwili czytelnicy, że prawdopodobnie naczytałem się zbyt wielu lektur, bądź naoglądałem zbyt dużej ilości filmów, lecz… ja po prostu wierzę, że gdzieś czeka na moją osobę kobieta moich marzeń, taka doskonała towarzyszka, z powodu której każda chwila byłaby dla mojej osoby fantastyczna i jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Parczew

Szukam dziewczyny Parczew Byłem już w niejednym związku, a raz nawet mało co ożeniłem się, lecz nigdy jeszcze prawdziwie nie kochałem. Hmmm…w Sieci znacznie prościej przychodzą mi wyznania, na co dzień właściwie nie jestem aż tak bardzo śmiały, lecz gdzie jak nie w sieci prościej zmierzyć się ze swoimi problemami? hehe… Niekiedy łatwiej czytając niemal własne myśliukazać je na forum, taka autoanaliza oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W życiu nie stać by mnie było na taką odwagę! Przenigdy! Dobrze… wracając chwilowo do moich dotychczasowych relacji…nie były zbyt udane, momentami analizowałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat jest wstanie coś „wyjść”, że będzie wstanie narodzić się między, mną, a ówczesną kobietą tak głębokie uczucie którym jest miłość, ale niestety…nie udało się, złudzenia po pewnym czasie minęły oraz pozostało jedynie zawód. Nie da rady w końcu zmusić się do miłości, ponieważ takie uczucie już by przestało nią być. Miłość przecież jest niezaplanowana, szczera, rodzi się w głęboko w nas i niespodzianie w nie uderza, w przyszłości narasta i tylko przybywa na sile…nie odczuwałam do tej pory czegoś podobnego…zdecydowanie…

Samotne – Parczew

Mam ogromną nadzieję, że odnajdę jeszcze, w tym momencie szukam dziewczyny na znanym portalu randkowym, mam nadzieję, że w końcu uda mi się stworzyć związek, na jaki już tyle czekam. Jestem jeszcze młodym człowiekiem, ale nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, pełne trzydzieści dziewięć lat, i to skłania do ogólnych, znaczących przemyśleń a także refleksji nad swoim życiem, nad tym jak nim dalej pokierować, aby zdobyć upragnione powodzenie. Ja uważam, że szczęście = miłość. Wystarczy rzucić okiem w końcu na wszystkich nieszczęśliwych ludzi, czy któryś z nich jest w udanym, pełnym miłości i namiętności związku? NIE! To pewnie najważniejsze podsumowanie moich myśli…

Comments are closed.