Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Olkusz – szukam dziewczyny

Olkusz – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Olkusz? Jeśli doskwiera Ci bycie singlem jak i również nie chcesz już wytrzymywać trudów codzienności w pojedynkę, zaloguj się na portalu randkowym Klub Samotnych. a znajdziesz dziewczynę i zmienisz osobisty los. Klub Samotnych najbardziej obiecujący serwis randkowy w internecie. Połączyliśmy już wiele par, w tym momencie kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Olkusz

Poszukuję kobiety, Olkusz to miasto mojego zamieszkania, dlatego też pragnąłbym zapoznać dziewczyny z miasta Olkusz albo sąsiednich miast. Nie mam przesadnie dużych wymagań.

Najbardziej istotne jest uczucie…

Jedyny mój warunek to uczucie, które mogłoby nas złączyć, abyśmy je oboje doświadczali, czerpali z niego siłę na każdy dzień. Domyślam się, że zapewne powiecie w tym momencie internauci, że może naczytałem się nazbyt dużej ilości lektur, albo naoglądałem zbyt wielu filmów, lecz… ja po prostu mam nadzieję, że gdzieś tam czeka na moją osobę kobieta moich marzeń, taka idealna towarzyszka życia, dzięki której każda sekunda stałaby się dla mnie fenomenalna oraz niepowtarzalna.

Kobiety – Olkusz

Szukam dziewczyny Olkusz Byłem wcześniej w niejednym związku, a raz nawet nieomal ożeniłem się, mimo to nigdy jeszcze autentycznie nie kochałem. Hmmm…w Sieci o wiele prościej przychodzą mi wyznania, na co dzień właściwie nie jestem aż do tego stopnia śmiały, ale gdzie jak nie w sieci lepiej zmierzyć się ze swoimi problemami? hehe… Czasem łatwiej czytając niemal swoje myślinakreślić je na forum internetowym, taka autoanaliza i zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W życiu codziennym nie stać by mnie było na taką odwagę! Przenigdy! Dobrze… wracając chwilowo do moich dotychczasowych relacji…nie były zanadto udane, chwilami myślałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat jest wstanie coś „wyjść”, że jest wstanie zrodzić się pomiędzy mną, a tamtą dziewczyną tak głębokie uczucie jakim jest miłość, ale niestety…nie mam na to wpływu, emocje po pewnym czasie minęły oraz pozostało jedynie rozczarowanie. Nie da rady w końcu zmusić się do miłości, ponieważ takie uczucie już by przestało nią być. Miłość w końcu jest spontaniczna, rzeczywista, rodzi się w duszy oraz znienacka w nie uderza, potem narasta oraz tylko i wyłącznie wzrasta na sile…nie odczuwałam do tej pory czegoś podobnego…zdecydowanie…

Samotne – Olkusz

Mam wielką nadzieję, że spotkam jeszcze, w tej chwili szukam kobiety na znanym serwisie randkowym, mam nadzieję, że niedługo uda mi się stworzyć relację, na który już tak wiele czekam. Jestem co prawda młodym mężczyzną, jednak nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, skończone trzydzieści dziewięć lat, a to skłania do ogólnych, istotnych przemyśleń jak również refleksji nad własnym życiem, nad tym jak nim dalej pokierować, tak aby dostać upragnione powodzenie. Ja uważam, że szczęście = miłość. Wystarczy popatrzeć przecież na wszystkich utrapionych ludzi, czy któryś z nich jest w udanym, pełnym miłości a także namiętności związku? NA PEWNO NIE! To chyba najważniejsze podsumowanie moich maślanych wypocin…

Comments are closed.