Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Nowogród – szukam dziewczyny

Nowogród – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Nowogród? Jeżeli doskwiera Ci bycie samotnym oraz nie chcesz już tolerować trudów codzienności w pojedynkę, zaloguj się na serwisie randkowym Klub Samotnych. a odkryjesz dziewczynę i zmienisz swój los. Klub Samotnych w największym stopniu obiecujący portal randkowy w internecie. Połączyliśmy obecnie tysiące par, teraz kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Nowogród

Poszukuję dziewczyny, Nowogród to miasto mojego pochodzenia, wskutek tego też chcę poznać dziewczyny z miasta Nowogród lub sąsiednich miejscowości. Nie mam za wygórowanych wymagań.

Najważniejsze jest uczucie…

Tylko jeden mój wymóg to uczucie, które nas powiązać, żebyśmy je oboje doświadczali, czerpali z niego siłę na każdy dzień. Domyślam się, że prawdopodobnie powiecie w tym momencie internauci, że prawdopodobnie naczytałem się nazbyt wielu lektur, czy też naoglądałem zbyt dużej ilości filmów, lecz… ja po prostu wierzę, że gdzieś tam czeka na mnie kobieta moich marzeń, taka doskonała towarzyszka życia, dzięki której każda chwila byłaby dla mnie fenomenalna i jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Nowogród

Szukam dziewczyny Nowogród Byłem już w niejednej relacji, a raz nawet nieomal wziąłem ślub, natomiast nigdy jeszcze prawdziwie nie kochałem. Hmmm…w Internecie o wiele łatwiej przychodzą mi wyznania, na co dzień właściwie nie jestem aż tak śmiały, ale gdzie jak nie w internecie łatwiej stawić czoła problemom? hehe… Niekiedy łatwiej czytając niemal własne myśliopisać je na forum internetowym, taka psychoanaliza oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W życiu bym nie zdobył się na taką odwagę! Przenigdy! Dobrze… wracając chwilowo do moich poprzednich związków…nie były nazbyt dobre, chwilami sądziłem, że z „tego” czy „tamtego” akurat jest wstanie coś „wyjść”, że będzie wstanie zrodzić się między, mną, a tamtą partnerką tak prawdziwe uczucie jakim jest miłość, ale niestety…nic na to nie poradzę, złudzenia po pewnym czasie odeszły oraz pozostało tylko niezadowolenie. Nie można przecież zmusić się do miłości, ponieważ takie uczucie już by przestało nią być. Miłość przecież jest spontaniczna, szczera, rodzi się w głęboko w nas i ni stąd ni zowąd w nie uderza, później wzrasta i tylko wzbiera na sile…nie odczuwałam do tej pory czegoś takiego…zdecydowanie…

Samotne – Nowogród

Mam ogromną nadzieję, że odnajdę jeszcze, na razie szukam dziewczyny na znanym serwisie randkowym, mam nadzieję, że w końcu uda mi się zbudować relację, na jaki już tyle czekam. Jestem co prawda młodym mężczyzną, lecz nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, skończone 39 lat, i to skłania do ogólnych, fundamentalnych przemyśleń a także refleksji nad swoim życiem, nad tym jak nim dalej pokierować, by osiągnąć upragnione powodzenie. Ja myślę, że powodzenie = miłość. Wystarczy rzucić okiem w końcu na jakichkolwiek utrapionych, czy któryś z nich jest w satysfakcjonującym, pełnym uczucia i namiętności związku? NIE! To zapewne najważniejsze podsumowanie moich rozważań…

Comments are closed.