Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Mordy – szukam dziewczyny

Mordy – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Mordy? Jeżeli doskwiera Ci bycie samemu jak i również nie chcesz już znosić trudów życia codziennego w pojedynkę, zarejestruj się na portalu randkowym Klub Samotnych. a odkryjesz dziewczynę i zmienisz swój los. Klub Samotnych najbardziej obiecujący portal randkowy w internecie. Połączyliśmy aktualnie mnóstwo par, w tej chwili kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Mordy

Poszukuję dziewczyny, Mordy to miasto mojego pochodzenia, wskutek tego też pragnąłbym poznać dziewczyny z miasta Mordy albo sąsiednich miast. Nie mam zbyt wygórowanych wymagań.

Najważniejsze jest uczucie…

Tylko jeden mój warunek to uczucie, które mogłoby nas scalić, żebyśmy je oboje doświadczali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Domyślam się, że pewnie powiecie teraz czytelnicy, że przypuszczalnie naczytałem się zbyt wielu książek, czy też naoglądałem zbyt wielu filmów, ale… ja po prostu wierzę, że gdzieś czeka na mnie dziewczyna moich snów, taka doskonała kobieta, za sprawą której każda chwila stałaby się dla mnie znakomita oraz jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Mordy

Szukam dziewczyny Mordy Byłem już w niejednej relacji, a raz nawet mało co ożeniłem się, natomiast nigdy jeszcze szczerze nie kochałem. Hmmm…w Sieci znacznie łatwiej przychodzą mi wyznania, na co dzień właściwie nie jestem aż do tego stopnia śmiały, jednak gdzie jak nie w sieci łatwiej stawić czoła problemom? hehe… Czasem łatwiej czytając niemal swoje myślizobrazować je na forum internetowym, taka autoanaliza oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W rzeczywistości bym nie zdobył się na taką odwagę! Nigdy! A więc… wracając chwilowo do moich poprzednich związków…nie były zbytnio udane, chwilami rozważałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat może coś „wyjść”, że będzie wstanie zrodzić się między, mną, a ówczesną kobietą tak prawdziwe uczucie jakim jest miłość, ale niestety…nie mam na to wpływu, emocje po pewnym okresie opadły i zostało zaledwie rozżalenie. Nie da rady przecież zmusić się do miłości, ponieważ takie uczucie już by przestało nią być. Miłość w końcu jest spontaniczna, naturalna, rodzi się w sercu i niespodzianie w nie uderza, w przyszłości kiełkuje oraz tylko i wyłącznie wzrasta na sile…nie odczuwałam jeszcze czegoś takiego…zdecydowanie…

Samotne – Mordy

Mam wielką nadzieję, że spotkam jeszcze, teraz szukam dziewczyny na popularnym portalu randkowym, mam wielką nadzieję, że niedługo uda mi się zbudować relację, na który już tyle czekam. Jestem co prawda młodym mężczyzną, jednak nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, skończone trzydzieści dziewięć lat, i to skłania do ogólnych, istotnych wniosków a także refleksji nad własnym życiem, nad tym jak nim pokierować, aby dostać upragnione szczęście. Ja uważam, że sukces = miłość. Wystarczy popatrzeć w końcu na jakichkolwiek utrapionych, czy któryś z nich jest w satysfakcjonującym, pełnym uczucia a także namiętności związku? NA PEWNO NIE! To pewnie najistotniejsze podsumowanie moich maślanych wypocin…

Comments are closed.