Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Samotni / Kleszczele – samotni

Kleszczele – samotni

Wszyscy samotni i samotne – Kleszczele – łączmy się! Od dłuższego czasu poszukujesz miłości życia, mimo to wciąż nie trafiłeś na dobrą osobę? Jesteś rozgoryczony oraz nie wiesz gdzie i w jaki sposób w dalszym ciągu szukać. Doskonale natrafiłeś: Klub Samotnych – serwis randkowy z osobami, które szukają miłości na całe życie. Zaloguj się, a my pomożemy Ci się zadurzyć. Klub Samotnych portal dla ludzi takich jak Ty. Nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś, a szczęście się do Ciebie uśmiechnie!

Samotni Kleszczele

Samotność…zadziwiający stan… Będąc samotną istotą, posiadamy wielką dowolność działania, nie mamy w końcu żadnych ograniczeń, jakie na ogół formują relacje którymi są związki dwojga ludzi.

Samotność – woj. podlaskie

Możemy romansować, bawić się, egzystować bez wątpienia, jak w danej chwili chcemy…na pierwszy rzut oka, zdaje się nic bardziej wartościowego nie będzie wstanie się przydarzyć, a jednak… Mimo to będąc samemu w ogóle tego nie pożądamy, nie pożądamy korzyści płynących z tego stanu, pragniemy go przeistoczyć jak również w końcu czuć coś głębszego aniżeli zabawę oraz swawolę, niż wolność i brak zobowiązań, pragniemy kochać… Co, gdy się zakochamy – lekka ironia… potrzebujemy drugi raz dopływu “orzeźwiającego powietrza”, odrobiny wolności, dążąc w ten sposób na nowo w kierunku samotności. Człowiek jest niezwykle skomplikowaną istotą, stale dąży do tego, czego w danej chwili nie może posiadać – w ten sposób już jesteśmy stworzeni. Niezależnie czy będą to (nazwijmy tę grupę wedle miejsca zamieszkania) ” Samotni Kleszczele ” czy ” Samotni New York “, wszyscy pomimo chociażby wyboru samotności jesteśmy bezsilni w obliczu miłości.

Osoby samotne – Kleszczele

Miłość…jeszcze dziwniejszy stan…przypomnij sobie… Byłeś autonomiczną, indywidualną istotą, myślałeś logicznie, miałeś w miarę poukładane życie, a jeśli nie, to planowałeś sprawić tak, żeby w końcu takim się stało, aż nieoczekiwanie… Pojawił się ktoś, oraz razem z nim pojawiły się dziwne emocje, pragnienie graniczące z obłędem, dziwny lęk związany z potrzebą bliskości. I nieznaczące w tamtym czasie było, w jaki sposób ta znajomość się skończy, nieznaczące było to, iż i tak przypuszczałeś, że to się nie uda, było nieistotne…i tak spróbowałeś…bo kochałeś..

Comments are closed.