Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Samotni / Jędrzejów – samotni

Jędrzejów – samotni

Wszyscy samotni i samotne – Jędrzejów – łączmy się! Od dawna poszukujesz miłości życia, jednak wciąż nie natrafiłeś na właściwą osobę? Jesteś rozgoryczony jak również nie wiesz gdzie i w jaki sposób dalej szukać. Doskonale natrafiłeś: Klub Samotnych – portal randkowy z osobami, które szukają miłości na całe życie. Zaloguj się, zaś my pomożemy Ci się zadurzyć. Klub Samotnych portal dla ludzi takich jak Twoja osoba. Nie zwlekaj, przystąp do nas w tym momencie dziś, a szczęście się odmieni!

Samotni Jędrzejów

Samotność…dziwaczny stan… Będąc samotną osobą, mamy sporą dowolność działania, nie posiadamy przecież żadnych ograniczeń, jakie na ogół kształtują zależności którymi są związki partnerskie.

Samotność – woj. świętokrzyskie

Możemy podrywać, bawić się, żyć bez wątpienia, jak w danej chwili pragniemy…pozornie, chyba nic bardziej atrakcyjnego nie może się zdarzyć, a jednak… Niemniej jednak będąc samotnym w ogóle tego nie potrzebujemy, nie potrzebujemy zalet wynikających z tego stanu, chcemy go poprawić oraz w końcu poczuć coś głębszego aniżeli rozrywkę oraz swawolę, niż samodzielność oraz brak zobowiązań, chcemy żywić uczucie… Co, gdy się zadużymy – lekka ironia… potrzebujemy od nowa dopływu “świeżego powietrza”, odrobiny swobody, goniąc w ten sposób po raz kolejny w kierunku samotności. Człowiek jest niesłychanie przewrotną istotą, zawsze dąży do tego, czego akurat nie jest wstanie mieć – w taki sposób już jesteśmy stworzeni. Niezależnie czy będą to (nazwijmy tę grupę wedle miejsca zamieszkania) ” Samotni Jędrzejów ” czy ” Samotni New York “, wszyscy mimo nawet wyboru samotności jesteśmy bezbronni w obliczu amora.

Osoby samotne – Jędrzejów

Miłość…jeszcze dziwniejszy stan…przypomnij sobie… Byłeś odrębną, samodzielną istotą, myślałeś logicznie, posiadałeś w miarę ułożone życie, a jeśli nie, to planowałeś zrobić tak, aby w końcu takim się stało, aż znienacka… Pojawił się ktoś, oraz razem z nim pojawiły się dziwne emocje, pożądanie graniczące z obłędem, niespotykany lęk powiązany z potrzebą bliskości. I nieważne w tamtym czasie było, jak na przykład ta znajomość się skończy, nieznaczące było to, że i tak myślałeś, że to nie może sie udać, było nieważne…i tak zaryzykowałeś…skoro kochałeś..

Comments are closed.