Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Dukla – szukam dziewczyny

Dukla – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Dukla? Jeśli doskwiera Ci bycie singlem jak i również nie chcesz już tolerować trudów życia codziennego w pojedynkę, zarejestruj się na serwisie randkowym Klub Samotnych. a odszukasz dziewczynę oraz zmienisz swój los. Klub Samotnych najbardziej obiecujący serwis randkowy w sieci. Połączyliśmy obecnie dużo par, w tym momencie kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Dukla

Poszukuję dziewczyny, Dukla to miasto mojego zamieszkania, w następstwie tego też chcę zapoznać dziewczyny z miasta Dukla czy też sąsiednich miast. Nie mam nazbyt wielkich potrzeb.

Najistotniejsze jest miłość…

Jedyny mój warunek to uczucie, które mogłoby nas złączyć, byśmy je oboje odczuwali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Przypuszczam, że prawdopodobnie powiecie w tym momencie czytelnicy, że prawdopodobnie naczytałem się nazbyt wielu książek, czy też naoglądałem zbyt wielu filmów, ale… ja po prostu mam nadzieję, że gdzieś czeka na moją osobę pani moich marzeń, taka doskonała kobieta, z powodu której każda chwila byłaby dla mnie olśniewająca oraz jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Dukla

Szukam dziewczyny Dukla Byłem już w niejednej relacji, a raz nawet prawie że ożeniłem się, mimo to nigdy jeszcze szczerze nie kochałem. Hmmm…w Sieci o wiele prościej jest mi się otworzyć, na co dzień właściwie nie jestem aż tak bardzo śmiały, lecz gdzie jak nie w internecie prościej stawić czoła kłopotom? hehe… Niekiedy łatwiej czytając niemal osobiste myśliopisać je na forum, taka psychoanaliza oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W życiu bym nie był taki odważny! ! Dobrze… wracając w tej chwili do moich poprzednich związków…nie były zbytnio dobre, chwilami rozmyślałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat może coś „wyjść”, że jest wstanie narodzić się między mną, a tamtą dziewczyną tak mocne uczucie którym jest miłość, lecz niestety…nie udało się, emocje po jakimś okresie odeszły oraz zostało tylko rozżalenie. Nie da rady w końcu zmusić się do kochania, ponieważ takie uczucie już by przestało nią być. Miłość przecież jest spontaniczna, rzeczywista, rodzi się w duszy oraz nieoczekiwanie w nie uderza, potem dojrzewa oraz wyłącznie wzrasta na sile…nie doświadczyłem jeszcze czegoś podobnego…zdecydowanie…

Samotne – Dukla

Mam ogromną nadzieję, że spotkam jeszcze, na tym etapie szukam dziewczyny na znanym portalu randkowym, mam nadzieję, że w końcu uda mi się zbudować związek, na który już tyle czekam. Jestem co prawda młodym człowiekiem, jednak nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, skończone 39 lat, i to skłania do ogólnych, fundamentalnych wniosków a także refleksji nad własnym życiem, nad tym jak nim pokierować, by dostać upragnione szczęście. Ja sądzę, że sukces = miłość. Wystarczy rzucić okiem przecież na jakichkolwiek nieszczęśników, czy któryś z nich jest w satysfakcjonującym, pełnym uczucia i pasji związku? NA PEWNO NIE! To pewnie najlepsze podsumowanie moich spostrzeżeń…

Comments are closed.