Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Chodecz – szukam dziewczyny

Chodecz – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Chodecz? Jeżeli doskwiera Ci bycie samemu oraz nie chcesz już doświadczać trudów życia codziennego w pojedynkę, zaloguj się na portalu randkowym Klub Samotnych. a odszukasz dziewczynę oraz odmienisz swój los. Klub Samotnych w największym stopniu obiecujący portal randkowy w sieci. Połączyliśmy aktualnie mnóstwo par, dzisiaj kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Chodecz

Szukam kobiety, Chodecz to miasto mojego pochodzenia, więc też chciałbym poznać dziewczyny z miasta Chodecz czy sąsiednich miast. Nie mam zbyt wielkich potrzeb.

Najważniejsze jest miłość…

Jedyny mój wymóg to uczucie, które nas spoić, żebyśmy je oboje odczuwali, czerpali z niego siłę na każdy dzień. Przypuszczam, że prawdopodobnie powiecie w tej chwili internauci, że prawdopodobnie naczytałem się nazbyt dużej ilości lektur, czy też naoglądałem zbyt dużej ilości filmów, lecz… ja po prostu wierzę, że gdzieś czeka na mnie dziewczyna moich marzeń, taka doskonała lepsza połowa, za sprawą jakiej każda chwila stałaby się dla mojej osoby wspaniała jak i również jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Chodecz

Szukam dziewczyny Chodecz Byłem już w niejednej relacji, a raz nawet prawie ożeniłem się, ale nigdy jeszcze szczerze nie kochałem. Hmmm…w Sieci o wiele łatwiej przychodzą mi wyznania, na co dzień raczej nie jestem aż do tego stopnia śmiały, ale gdzie jak nie w sieci prościej zmierzyć się ze swoimi kłopotami? hehe… Czasami łatwiej czytając niemal własne myśliukazać je na forum internetowym, taka psychoanaliza i zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W rzeczywistości bym się nie odważył! W żadnym razie! A więc… wracając chwilowo do moich poprzednich relacji…nie były zbytnio dobre, momentami uważałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat jest wstanie coś „wyjść”, że może narodzić się pomiędzy mną, a ówczesną kobietą tak głębokie uczucie którym jest miłość, ale niestety…nic na to nie poradzę, emocje po jakimś okresie odeszły i pozostało zaledwie frustracja. Nie da rady w końcu zmusić się do kochania, bowiem takie uczucie już by przestało nią być. Miłość w końcu jest niezaplanowana, szczera, rodzi się w sercu i niespodzianie w nie uderza, później kiełkuje oraz tylko przybywa na sile…nie doświadczyłem do tej pory czegoś takiego…zdecydowanie…

Samotne – Chodecz

Mam ogromną nadzieję, że znajdę jeszcze, teraz szukam kobiety na znanym serwisie randkowym, mam wielką nadzieję, że w końcu uda mi się stworzyć związek, na który już tyle czekam. Jestem jeszcze młodym mężczyzną, lecz nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, pełne trzydzieści dziewięć lat, i to skłania do ogólnych, znaczących wniosków jak i również refleksji nad swoim życiem, nad tym jak nim pokierować, tak aby dostać upragnione powodzenie. Ja uważam, że powodzenie = miłość. Wystarczy spojrzeć w końcu na wszystkich utrapionych ludzi, czy któryś z nich jest w satysfakcjonującym, pełnym miłości i namiętności związku? NA PEWNO NIE! To pewnie najlepsze podsumowanie moich rozważań…

Comments are closed.