Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Chełmek – szukam dziewczyny

Chełmek – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Chełmek? Jeżeli doskwiera Ci bycie singlem jak i również nie chcesz już wytrzymywać trudów życia codziennego w pojedynkę, zarejestruj się na portalu randkowym Klub Samotnych. a odkryjesz dziewczynę i zmienisz własny los. Klub Samotnych w największym stopniu obiecujący portal randkowy w sieci. Połączyliśmy aktualnie dużo par, w tym momencie kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Chełmek

Szukam dziewczyny, Chełmek to miasto mojego pochodzenia, dlatego też chcę poznać dziewczyny z miasta Chełmek czy też sąsiedniej miejscowości. Nie mam zbyt dużych wymagań.

Najbardziej istotne jest uczucie…

Tylko jeden mój warunek to uczucie, które nas scementować, żebyśmy je oboje odczuwali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Domyślam się, że pewnie powiecie teraz internauci, że przypuszczalnie naczytałem się nazbyt dużej ilości lektur, albo naoglądałem zbyt dużej ilości filmów, lecz… ja po prostu wierzę, że gdzieś czeka na mnie kobieta moich marzeń, taka doskonała kobieta, z powodu której każda sekunda stałaby się dla mnie cudowna oraz jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Chełmek

Szukam dziewczyny Chełmek Byłem już w niejednym związku, a raz nawet nieomal ożeniłem się, lecz nigdy jeszcze szczerze nie kochałem. Hmmm…w Internecie znacznie łatwiej jest mi się otworzyć, na co dzień raczej nie jestem aż tak śmiały, jednak gdzie jak nie w internecie łatwiej stawić czoła kłopotom? hehe… Niekiedy łatwiej czytając niemal swoje myślinakreślić je na forum internetowym, taka autoanaliza oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W rzeczywistości bym się nie odważył! Nigdy! Dobrze… wracając w tym momencie do moich dotychczasowych związków…nie były nazbyt dobre, chwilami myślałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat być może coś „wyjść”, że może narodzić się pomiędzy mną, a tamtą partnerką tak mocne uczucie jakim jest miłość, ale niestety…nie mam na to wpływu, emocje po jakimś czasie minęły i pozostało jedynie niezadowolenie. Nie można przecież zmusić się do miłości, bowiem takie uczucie już by przestało nią być. Miłość przecież jest niezaplanowana, naturalna, rodzi się w sercu i znienacka w nie uderza, dalej dojrzewa i tylko wzrasta na sile…nie czułem jeszcze czegoś takiego…zdecydowanie…

Samotne – Chełmek

Mam ogromną nadzieję, że znajdę jeszcze, na razie szukam kobiety na popularnym portalu randkowym, mam nadzieję, że w końcu uda mi się stworzyć relację, na jaki już tak wiele czekam. Jestem co prawda młodym mężczyzną, jednak nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, pełne 39 lat, a to skłania do ogólnych, kluczowych wniosków jak i również refleksji nad własnym życiem, nad tym jak nim dalej pokierować, aby zdobyć upragnione powodzenie. Ja sądzę, że powodzenie = miłość. Wystarczy spojrzeć w końcu na wszystkich utrapionych ludzi, czy któryś z nich jest w udanym, pełnym miłości oraz pasji związku? NA PEWNO NIE! To pewnie najistotniejsze podsumowanie moich myśli…

Comments are closed.