Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Bieruń – szukam dziewczyny

Bieruń – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Bieruń? Jeżeli doskwiera Ci bycie samotnym jak i również nie chcesz już wytrzymywać trudów życia codziennego w pojedynkę, zaloguj się na serwisie randkowym Klub Samotnych. a odnajdziesz dziewczynę i zmienisz własny los. Klub Samotnych w największym stopniu obiecujący portal randkowy w internecie. Połączyliśmy już dużo par, dzisiaj kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Bieruń

Poszukuję dziewczyny, Bieruń to miasto mojego zamieszkania, wobec tego też pragnąłbym zapoznać dziewczyny z miasta Bieruń lub pobliskiej miejscowości. Nie mam za wielkich potrzeb.

Najbardziej istotne jest uczucie…

Tylko jeden mój warunek to uczucie, które mogłoby nas scementować, byśmy je oboje doświadczali, czerpali z niego siłę na każdy dzień. Domyślam się, że pewnie powiecie teraz internauci, że może naczytałem się zbyt dużej ilości książek, albo naoglądałem zbyt wielu filmów, lecz… ja po prostu wierzę, że gdzieś czeka na mnie pani moich marzeń, taka doskonała partnerka, na skutek jakiej każda sekunda byłaby dla mojej osoby olśniewająca a także jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Bieruń

Szukam dziewczyny Bieruń Byłem już w niejednym związku, a raz nawet mało co wziąłem ślub, lecz nigdy jeszcze szczerze nie kochałem. Hmmm…w Sieci o wiele łatwiej jest mi się otworzyć, na co dzień właściwie nie jestem aż do tego stopnia otwarty, ale gdzie jak nie w internecie łatwiej zmierzyć się ze swoimi problemami? hehe… Nieraz łatwiej czytając niemal swoje myśliopisać je na forum internetowym, taka autoanaliza i zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W rzeczywistości nie stać by mnie było na taką odwagę! Nigdy! A więc… wracając teraz do moich poprzednich relacji…nie były za bardzo udane, momentami rozmyślałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat będzie wstanie coś „wyjść”, że może narodzić się między mną, a ówczesną dziewczyną tak głębokie uczucie jakim jest miłość, lecz niestety…nie mam na to wpływu, złudzenia po jakimś okresie opadły oraz pozostało zaledwie zawód. Nie da rady w końcu zmusić się do miłości, bowiem takie uczucie już by przestało nią być. Miłość w końcu jest niezaplanowana, rzeczywista, rodzi się w głęboko w nas oraz jak grom z jasnego nieba w nie uderza, potem wzrasta i tylko i wyłącznie wzrasta na sile…nie doświadczyłem do tej pory czegoś podobnego…zdecydowanie…

Samotne – Bieruń

Mam nadzieję, że spotkam jeszcze, teraz szukam kobiety na znanym portalu randkowym, mam wielką nadzieję, że niedługo uda mi się zbudować związek, na jaki już tyle czekam. Jestem jeszcze młodym człowiekiem, lecz nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, skończone 39 lat, i to skłania do ogólnych, znaczących przemyśleń jak i również refleksji nad swoim życiem, nad tym jak nim pokierować, aby zdobyć upragnione powodzenie. Ja sądzę, że sukces = miłość. Wystarczy popatrzeć w końcu na jakichkolwiek nieszczęśników, czy któryś z nich jest w udanym, pełnym miłości i namiętności związku? NIE! To pewnie najlepsze podsumowanie moich rozważań…

Comments are closed.