Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Zgorzelec – szukam dziewczyny

Zgorzelec – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Zgorzelec? Jeżeli doskwiera Ci bycie samemu jak również nie chcesz już doświadczać trudów życia codziennego w pojedynkę, zarejestruj się na portalu randkowym Klub Samotnych. a odkryjesz dziewczynę i odmienisz swój los. Klub Samotnych w największym stopniu obiecujący serwis randkowy w sieci. Połączyliśmy już tysiące par, w tym momencie kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Zgorzelec

Szukam kobiety, Zgorzelec to miasto mojego zamieszkania, w takim razie też chciałbym poznać dziewczyny z miasta Zgorzelec czy sąsiednich miejscowości. Nie mam za wygórowanych potrzeb.

Najistotniejsze jest uczucie…

Tylko jeden mój warunek to uczucie, które nas zespolić, żebyśmy je oboje doświadczali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Przypuszczam, że zapewne powiecie w tej chwili czytelnicy, że może naczytałem się zbyt wielu książek, bądź naoglądałem zbyt dużej ilości filmów, lecz… ja po prostu wierzę, że gdzieś tam czeka na moją osobę dziewczyna moich snów, taka doskonała lepsza połowa, na skutek jakiej każda sekunda byłaby dla mojej osoby cudowna a także jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Zgorzelec

Szukam dziewczyny Zgorzelec Byłem już w niejednej relacji, a raz nawet prawie że ożeniłem się, lecz nigdy jeszcze szczerze nie kochałem. Hmmm…w Internecie o wiele prościej przychodzą mi wyznania, na co dzień raczej nie jestem aż do tego stopnia śmiały, jednak gdzie jak nie w internecie lepiej zmierzyć się ze swoimi kłopotami? hehe… Czasem łatwiej czytając niemal własne myśliopisać je na forum, taka psychoanaliza i zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W rzeczywistości bym nie był taki odważny! W żadnym razie! Dobrze… wracając teraz do moich poprzednich relacji…nie były zanadto dobre, chwilami rozważałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat może coś „wyjść”, że jest wstanie narodzić się między mną, a tamtą partnerką tak prawdziwe uczucie jakim jest miłość, lecz niestety…nic na to nie poradzę, emocje po jakimś okresie odeszły oraz zostało wyłącznie frustracja. Nie można przecież zmusić się do miłości, bowiem takie uczucie już by przestało nią być. Miłość przecież jest spontaniczna, szczera, rodzi się w sercu oraz znienacka w nie uderza, dalej wzrasta i tylko i wyłącznie wzrasta na sile…nie czułem jeszcze czegoś podobnego…zdecydowanie…

Samotne – Zgorzelec

Mam wielką nadzieję, że spotkam jeszcze, teraz szukam kobiety na popularnym serwisie randkowym, mam nadzieję, że w końcu uda mi się zbudować związek, na jaki już tak wiele czekam. Jestem jeszcze młodym człowiekiem, ale nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, pełne trzydzieści dziewięć lat, a to skłania do ogólnych, znaczących wniosków i refleksji nad własnym życiem, nad tym jak nim dalej pokierować, by osiągnąć upragnione powodzenie. Ja sądzę, że szczęście = miłość. Wystarczy spojrzeć przecież na jakichkolwiek nieszczęśliwych ludzi, czy któryś z nich jest w satysfakcjonującym, pełnym uczucia oraz namiętności związku? NA PEWNO NIE! To zdaje się najważniejsze podsumowanie moich maślanych wypocin…

Comments are closed.