Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam chłopaka / Wieluń – szukam chłopaka

Wieluń – szukam chłopaka

Szukam chłopaka – Wieluń. Chcesz zapoznać miłość życia i w końcu poczuć się usatysfakcjonowany a także spełniony? Lecz nie wiesz gdzie oraz jak poszukiwać. Posiadamy rozwiązanie dla Ciebie – Klub Samotnych – portal randkowy dla ludzi na poziomie, jakich marzeniem jest odszukanie drugiej połowy. Codziennie nowi użytkownicy, przyciągające profile. Przystąp do nas, powodzenie jest tuż tuż!

Szukam chłopaka Wieluń

Znajduje się na dziwacznym etapie życiowym. Z pierwszej strony nie jestem szczęśliwa (czuje się samotna), a z drugiej strony jestem spełniona, inaczej można stwierdzić, że w pewnym sensie szczęśliwa

Mężczyźni – Wieluń

szukam chłopaka Wieluń Spełniam się zawodowo – posiadam odpowiednią pracę, odpowiednio zarabiam, oraz już niebawem kupuję swoje, spore mieszkanie. Właściwie się tylko i wyłącznie zastanawiam czy nie będę się w nim czuła jeszcze mocniej osamotniona, niż dotychczas wwynajętym, małym mieszkanku. Posiadam ogromną potrzebę bliskości, tzn. odczuwam ją mocno, głęboko w duszy, lecz nie chodzi mi tu o fizyczność, seks itp. – chodzi mi tu o duchowy aspekt bliskości z innym człowiekiem. Gdy dwoje osób jest wspólnie, miłuje się, to jest chwila, moment w życiu, jakiego nie wolno z niczym innym przyrównać, wydaje się po prostu najpiękniej jak być tylko może.

Mam 35 lat, byłam wcześniej w związku, kochałam. Spotkaliśmy się na uczelni, jak pewnie większa część ludzi, , jakich znam. Po pewnym czasie od spotkania do wspólnego zamieszkania:) Z czasem posiadaliśmy już plany na temat poczęcia dzidziusia i takie tam podobne historie, zwyczajnie, jak to zakochani zaczynaliśmy urządzać wspólne życie. Nasza kariera szła do przodu niczym burza, czego można wobec tego pragnąć więcej… kochasz, posiadasz wspaniałą pracę, niedługo pewnie będziesz starać się o latorośl, rodzina zdrowa, wszystko pozostałe bez znaczenie -jest cudownie. Pewnego poranka dostałam mms-a od mojej znajomej, a w nim fotografia mojego chłopaka z koleżanką w pracy w momencie, który niedwuznacznie określał stopień zażyłości… Pewnie nie uwierzycie, lecz nie wygadałam się nic, a nic…czekałam spokojnie aż miłostka przeminie, on bezustannie zapewniał moją osobę przecież, że żyć beze mnie nie może – uznałam to wskutek tego za niezobowiązującą znajomość oparta jest na fizyczności, natomiast nie ulega wątpliwości, iż takie spotkania prędko przemijają, a gość skruszony wraca do domu… Bez wątpienia on wciąż nie zdawał sobie sprawy, iż ja wiem. któregoś ranka wszedł na mojego maila, czegoś szukał, nie pamiętam w tej chwili co konkretnie, natomiast natknął się w tym momencie na maila od mojej przyjaciółki, który brzmiał mniej więcej w taki sposób :Zostaw dupka! Niech nadal wyrywa nowe laski, stać Cię na kogoś lepszego, a nie na takiego wiecznego Piotrusia Pana jak również kolejne dziecko… Domyślił się w tej chwili, że ja wiem i… co najbardziej zaskakujące powiedział, że jest zdziwiony, iż nie wybuchłam wrzaskiem, awanturą czy czymkolwiek innym wręcz przeciwnie dałam przyzwolenie mu na to, co śmieszniejsze stwierdził, że taka postawa mówi mu tylko o tym, że mi nie zależy na naszym związku, a skoro tak jest, to on nie potrafi przecież darzyć uczuciem kogoś takiego jak moja osoba. Nie wiem bez wątpienia jakim zamrożonym trzeba być tak aby przeobrazić mój smutek i zaciśnięcie zębów, by przez totalne, maksymalne upokorzenie utrzymać przy sobie ukochanego chłopaka – w zasadzie nie wiem… Fakt, iż już wcześniej podejrzewałam, niemniej jednak zawsze powinno się kierować się kobiecą intuicja. Nie bez powodu mamy przeczucia takie, a nie inne. Jakbym podążała za swoją intuicją to prawdopodobnie nie wpakowałabym się w to całe bagno – na pewno nie, przeczucie wiecznie mi mówiło: jesteśmy w związku, mimo to on dalej szuka, nie traktuje cię na serio!… ale tak to jest mieć klapki na oczach, i później je zdjąć i poczuć się jakby sięspadło co najmniej z 20 piętra.

Chłopak – Wieluń (woj. łódzkie)

Teraz dowiedziałam się jakich błędów w tym momencie zdecydowanie nie popełniać i na co zwracać uwagę będąc w związku. Żałuję, że nie ma nikogo na „horyzoncie”. Chodzę po pubach, spotykam się z koleżankami w przeróżnych barach, centrach handlowych i nic. Zagadują do mnie co prawda przeróżne egzemplarze, jednakże nie takie których bym chciała. Mam aktualnie dość chłopców chcących mamy, chcę prawdziwego mężczyzny do poważnego związku. Znudzona jak i również rozczarowana skutkami normalnych poszukiwań zdecydowałam się na skorzystanie z serwisu randkowego w Internecie. Szukam chłopaka Wieluń to moje miejsce zamieszkania, ale jeżeli bym się zauroczyła to myślę, iż bez problemu przeprowadziłabym się nawet do innego kraju. Miłość przecież nie baczy na odległość, wiek czy inne mało istotne kwestie. Mam nadzieję, że jednak moja przygoda zakończy się pomyślnie ponieważ mam w tej chwili dosyć zmagania się z codziennością samej oraz tak w kółko od nowa.

Comments are closed.