Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Wągrowiec – szukam dziewczyny

Wągrowiec – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Wągrowiec? Jeśli doskwiera Ci bycie samotnym oraz nie chcesz już znosić trudów codzienności w pojedynkę, zarejestruj się na serwisie randkowym Klub Samotnych. a odkryjesz dziewczynę i odmienisz osobisty los. Klub Samotnych w największym stopniu obiecujący portal randkowy w sieci. Połączyliśmy już wiele par, w tej chwili kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Wągrowiec

Szukam kobiety, Wągrowiec to miasto mojego pochodzenia, wskutek tego też pragnąłbym zapoznać dziewczyny z miasta Wągrowiec czy pobliskiej miejscowości. Nie mam nazbyt dużych potrzeb.

Najistotniejsze jest uczucie…

Tylko jeden mój warunek to uczucie, które nas spoić, żebyśmy je oboje odczuwali, czerpali z niego siłę na każdy dzień. Przypuszczam, że zapewne powiecie w tej chwili czytelnicy, że prawdopodobnie naczytałem się nazbyt dużej ilości lektur, albo naoglądałem zbyt wielu filmów, lecz… ja po prostu wierzę, że gdzieś czeka na mnie pani moich marzeń, taka doskonała lepsza połowa, dzięki której każda chwila stałaby się dla mnie wspaniała jak i również niepowtarzalna.

Kobiety – Wągrowiec

Szukam dziewczyny Wągrowiec Byłem już w niejednej relacji, a raz nawet mało co wziąłem ślub, natomiast nigdy jeszcze autentycznie nie kochałem. Hmmm…w Internecie znacznie prościej jest mi się otworzyć, na co dzień właściwie nie jestem aż do tego stopnia śmiały, ale gdzie jak nie w internecie łatwiej zmierzyć się ze swoimi kłopotami? hehe… Czasem łatwiej czytając niemal swoje myśliukazać je na forum internetowym, taka autoanaliza oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W życiu nie stać by mnie było na taką odwagę! ! Dobrze… wracając w tym momencie do moich poprzednich związków…nie były nazbyt udane, chwilami rozmyślałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat winno coś „wyjść”, że jest wstanie narodzić się pomiędzy mną, a tamtą dziewczyną tak intensywne uczucie którym jest miłość, lecz niestety…nie udało się, emocje po jakimś okresie opadły i pozostało jedynie frustracja. Nie można przecież zmusić się do miłości, gdyż takie uczucie już by przestało nią być. Miłość przecież jest spontaniczna, naturalna, rodzi się w głęboko w nas i ni stąd ni zowąd w nie uderza, dalej narasta oraz tylko przybywa na sile…nie czułem do tej pory czegoś takiego…zdecydowanie…

Samotne – Wągrowiec

Mam nadzieję, że spotkam jeszcze, na razie szukam dziewczyny na popularnym portalu randkowym, mam gorącą nadzieję, że niedługo uda mi się stworzyć związek, na jaki już tak wiele czekam. Jestem jeszcze młodym człowiekiem, lecz nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, pełne trzydzieści dziewięć lat, a to skłania do ogólnych, znaczących wniosków a także refleksji nad własnym życiem, nad tym jak nim dalej pokierować, żeby pozyskać upragnione powodzenie. Ja sądzę, że powodzenie = miłość. Wystarczy popatrzeć przecież na jakichkolwiek utrapionych, czy któryś z nich jest w udanym, pełnym uczucia oraz namiętności związku? NIE! To zapewne najistotniejsze podsumowanie moich spostrzeżeń…

Comments are closed.