Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Sierpc – szukam dziewczyny

Sierpc – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Sierpc? Jeśli doskwiera Ci bycie singlem i nie chcesz już doświadczać trudów codzienności w pojedynkę, zaloguj się na portalu randkowym Klub Samotnych. a odszukasz dziewczynę i odmienisz własny los. Klub Samotnych w największym stopniu obiecujący serwis randkowy w internecie. Połączyliśmy aktualnie dużo par, dzisiaj kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Sierpc

Szukam kobiety, Sierpc to miasto mojego pochodzenia, zatem też pragnąłbym poznać dziewczyny z miasta Sierpc lub pobliskiej miejscowości. Nie mam zbyt wielkich wymagań.

Najważniejsze jest uczucie…

Jedyny mój wymóg to uczucie, które nas powiązać, abyśmy je oboje odczuwali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Domyślam się, że prawdopodobnie powiecie w tym momencie czytelnicy, że może naczytałem się nazbyt dużej ilości lektur, albo naoglądałem zbyt wielu filmów, lecz… ja po prostu wierzę, że gdzieś tam czeka na mnie pani moich snów, taka doskonała partnerka, na skutek jakiej każda chwila stałaby się dla mojej osoby wspaniała jak i również niepowtarzalna.

Kobiety – Sierpc

Szukam dziewczyny Sierpc Byłem wcześniej w niejednej relacji, a raz nawet prawie ożeniłem się, natomiast nigdy jeszcze autentycznie nie kochałem. Hmmm…w Internecie znacznie prościej jest mi się otworzyć, na co dzień raczej nie jestem aż tak otwarty, ale gdzie jak nie w internecie lepiej stawić czoła problemom? hehe… Czasem łatwiej czytając niemal swoje myśliokreślić je na forum, taka terapia oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W rzeczywistości bym nie zdobył się na taką odwagę! W żadnym wypadku! Dobrze… wracając w tej chwili do moich poprzednich relacji…nie były za bardzo dobre, chwilami myślałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat może coś „wyjść”, że będzie wstanie zrodzić się między, mną, a tamtą kobietą tak intensywne uczucie którym jest miłość, ale niestety…nie mam na to wpływu, emocje po pewnym okresie odeszły oraz zostało jedynie frustracja. Nie da rady w końcu zmusić się do kochania, ponieważ takie uczucie już by przestało nią być. Miłość w końcu jest spontaniczna, naturalna, rodzi się w głęboko w sercu oraz niespodziewanie w nie uderza, dalej narasta i tylko przybywa na sile…nie czułem do tej pory czegoś podobnego…zdecydowanie…

Samotne – Sierpc

Mam nadzieję, że spotkam jeszcze, w danej chwili szukam kobiety na popularnym portalu randkowym, mam nadzieję, że wreszcie uda mi się zbudować związek, na który już tak wiele czekam. Jestem jeszcze młodym mężczyzną, jednak nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, skończone 39 lat, i to skłania do ogólnych, znaczących wniosków a także refleksji nad swoim życiem, nad tym jak nim dalej pokierować, aby dostać upragnione powodzenie. Ja sądzę, że powodzenie = miłość. Wystarczy spojrzeć przecież na wszystkich utrapionych, czy któryś z nich jest w udanym, pełnym miłości jak i również namiętności związku? NIE! To zapewne najważniejsze podsumowanie moich rozważań…

Comments are closed.