Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Samotni / Łódź – samotni

Łódź – samotni

Wszyscy samotni i samotne – Łódź – łączmy się! Od dłuższego czasu szukasz miłości życia, niemniej jednak wciąż nie natrafiłeś na odpowiednią osobę? Jesteś załamany a także nie wiesz gdzie i w jaki sposób nadal szukać. Świetnie natrafiłeś: Klub Samotnych – serwis randkowy z osobami, które szukają miłości na całe życie. Zaloguj się, zaś my pomożemy Ci się zadurzyć. Klub Samotnych portal dla ludzi takich jak Twoja osoba. Nie zwlekaj, dołącz do nas w tym momencie dziś, a szczęście się do Ciebie uśmiechnie!

Samotni Łódź

Samotność…niepokojący stan… Będąc samotną osobą, mamy sporą dowolność czynienia, nie posiadamy przecież żadnych ograniczeń, które na ogół formują zależności jakimi są związki partnerskie.

Samotność – woj. łódzkie

Możemy romansować, zabawiać się, egzystować w taki sposób, jak w danym momencie pragniemy…na pierwszy rzut oka, chyba nic wartościowszego nie może się zdarzyć, a jednak… Ale będąc samemu w ogóle tego nie chcemy, nie pożądamy pożytków wynikających z tego stanu, pragniemy go zmienić a także w końcu czuć coś głębszego aniżeli rozrywkę oraz swawolę, niż niezależność i brak obowiązków, pragniemy się zakochać… Co, kiedy się zadużymy – lekka ironia… chcemy znowu dopływu „świeżego powietrza”, odrobiny swobody, dążąc w ten sposób od nowa w stronę samotności. Człowiek wydaje się nadzwyczaj dziwną istotą, stale dąży do tego, czego akurat nie może mieć – tak już jesteśmy stworzeni. Obojętnie czy będą to (nazwijmy tę grupę wedle miejsca zamieszkania) ” Samotni Łódź ” czy ” Samotni New York „, wszyscy mimo chociażby wyboru samotności jesteśmy bezsilni w obliczu przeznaczenia.

Osoby samotne – Łódź

Miłość…jeszcze dziwniejszy stan…przypomnij sobie… Byłeś odrębną, samodzielną postacią, myślałeś logicznie, miałeś w miarę ułożone życie, a jeśli nie, to planowałeś poczynić tak, by w końcu takowym się stało, aż niespodzianie… Pojawił się ktoś, oraz wraz z nim pojawiły się dziwne emocje, pożądanie graniczące z obłędem, podejrzany niepokój powiązany z potrzebą bliskości. Także nieznaczące wówczas było, jak ta relacja się skończy, nieistotne było to, iż i tak wiedziałeś, że to się nie uda, było nieznaczące…i tak spróbowałeś…gdyż kochałeś..

Comments are closed.