Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam chłopaka / Lipno – szukam chłopaka

Lipno – szukam chłopaka

Szukam chłopaka – Lipno. Chcesz zapoznać swoją połówkę i w końcu poczuć się usatysfakcjonowany jak i również spełniony? Lecz nie wiesz gdzie i jak poszukiwać. Mamy rozwiązanie dla Ciebie – Klub Samotnych – portal randkowy dla osób na poziomie, jakich marzeniem jest odnalezienie drugiej połówki. Każdego dnia nowi użytkownicy, interesujące profile. Dołącz do nas, szczęście jest na wyciągnięcie ręki!

Szukam chłopaka Lipno

Obecnie jestem na specyficznym etapie życia. Z jednej strony jestem nieszczęśliwa (czytajcie samotna), a z drugiej strony jestem zrealizowana, innymi słowy można stwierdzić, że poniekąd szczęśliwa

Mężczyźni – Lipno

szukam chłopaka Lipno Spełniam się zawodowo – mam bardzo dobrą pracę, odpowiednio zarabiam, a już niebawem kupuję , duże gniazdko. Właściwie się tylko i wyłącznie zastanawiam czy nie będę się w nim czuła jeszcze bardziej całkiem sama, niż dotychczas wwynajętym, malutkim mieszkanku. Posiadam potężną potrzebę bliskości, to znaczy odczuwam ją silnie, głęboko we mnie, lecz nie chodzi mi tu o fizyczność, seks itp. – chodzi mi tu o metafizyczny wymiar bliskości z drugim człowiekiem. Gdy dwoje ludzi jest wspólnie, wielbi się, to jest chwila, moment w życiu, jakiego nie wolno z niczym innym przyrównać, jest po prostu najprzyjemniej jak być tylko może.

Mam 35 lat, byłam przedtem w związku, byłam zakochana. Poznałam go na studiach, jak pewnie osób, których znam. Później od spotkania do wspólnego zamieszkania:) Z czasem mieliśmy już zamysły na temat poczęcia dziecka jak i również takie tam pokrewne historie, zwyczajnie, jak to zakochani zaczynaliśmy układać wspólny los. Nasza kariera biegła do przodu niczym burza, czegoż można wobec tego potrzebować więcej… kochasz, posiadasz wymarzoną robotę, niedługo zapewne będziesz starać się o potomka, rodzina zdrowa, wszystko pozostałe bez znaczenie -jest rewelacyjnie. Pewnego dnia otrzymałam mms-a od mojej przyjaciółki, a w nim fotografia mojego chłopaka z koleżanką w pracy w momencie, który niedwuznacznie kreślił stopień zażyłości… Pewnie nie uwierzycie, ale nie wygadałam się nic, a nic…czekałam spokojnie aż romans przeminie, on stale zapewniał moją osobę przecież, że żyć beze mnie nie może – uznałam to tym samym za dziwną znajomość oparta jest na seksie, natomiast wiadomo, , iż takie spotkania błyskawicznie się nudzą, a gość skruszony wraca do domu… Niewątpliwie on ciągle nie zdawał sobie sprawy, iż ja jestem tego świadoma. Pewnego razu wszedł na moją skrzynkę mailową, coś tam chciał, nie pamiętam w tym momencie co konkretnie, jednak natknął się w tym momencie na wiadomość od mojej znajomej, który brzmiał mniej więcej tak :Porzuć drania! Niech dalej wyrywa nowe cizie, stać Cię na kogoś dojrzalszego, a nie na takiego wiecznego chłopca jak i również kolejne dziecko… Zorientował się już, że ja odkryłam prawdę i… co najbardziej zaskakujące stwierdził, że jest zdziwiony, iż nie wybuchłam wrzaskiem, awanturą czy czymkolwiek podobnym przeciwnie dałam przyzwolenie mu na to, co śmieszniejsze oświadczył, że taka postawa podpowiada mu tylko o tym, że mi nie zależy na naszym związku, a skoro tylko tak jest, to on nie będzie wstanie przecież darzyć uczuciem kogoś takiego jak moja osoba. Nie wiem w zasadzie jakim bez serca trzeba być żeby zmienić mój ból a także zaciśnięcie zębów, by przez totalne, maksymalne upokorzenie utrzymać przy sobie ukochanego partnera – tak naprawdę nie wiem… Fakt, że już wcześniej miałam podejrzenia, niemniej jednak zawsze trzeba iść za intuicją. Nie bez powodu mamy przeczucia takie, a nie inne. Gdybym podążała za swoją intuicją to zapewne nie weszłabym w to całe bagno – zdecydowanie nie, przeczucie wiecznie mi podpowiadało: jest z tobą, ale on nadal poszukuje, nie traktuje cię poważnie!… jednak tak to jest mieć klapki na oczach, i później je zdjąć oraz poczuć się jakby sięspadło co najmniej z 20 piętra.

Chłopak – Lipno (woj. kujawsko-pomorskie)

Teraz dowiedziałam się jakich błędów aktualnie zdecydowanie nie powielać a także na co zwracać uwagę będąc w związku. Niestety nie ma nikogo na „horyzoncie”. Chodzę po pubach, spotykam się z koleżankami w przeróżnych barach, galeriach i nic. Zaczepiają mnie co prawda przeróżne egzemplarze, ale nie takie których bym sobie życzyła. Mam aktualnie dość facecików potrzebujących mamy, chcę zdecydowanego mężczyzny do głębokiego związku. Zrezygnowana jak również rozczarowana skutkami zwyczajnych poszukiwań postanowiłam skorzystać z portalu randkowego w Internecie. Szukam mężczyzny Lipno to moje miejsce zamieszkania, lecz jeżeli bym się zadurzyła to myślę, że bez problemu przeprowadziłabym się chociażby do innego kraju. Uczucie w końcu nie baczy na odległość, wiek czy inne mało ważne kwestie. Mam nadzieję, iż jednak moja przygoda zakończy się pomyślnie gdyż mam już dość zmagania się z codziennymi problemami samej oraz tak w kółko od nowa.

Comments are closed.