Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Kolno – szukam dziewczyny

Kolno – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Kolno? Jeżeli doskwiera Ci bycie singlem oraz nie chcesz już znosić trudów codzienności w pojedynkę, zarejestruj się na serwisie randkowym Klub Samotnych. a odnajdziesz dziewczynę i odmienisz osobisty los. Klub Samotnych w najwyższym stopniu obiecujący serwis randkowy w internecie. Połączyliśmy aktualnie dużo par, w tym momencie kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Kolno

Poszukuję dziewczyny, Kolno to miasto mojego zamieszkania, wobec tego też chciałbym poznać dziewczyny z miasta Kolno lub okolic. Nie mam nazbyt wygórowanych wymagań.

Najbardziej istotne jest uczucie…

Jedyny mój warunek to uczucie, które mogłoby nas połączyć, byśmy je oboje doświadczali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Wiem, że prawdopodobnie powiecie w tej chwili internauci, że prawdopodobnie naczytałem się nazbyt dużej ilości lektur, czy też naoglądałem zbyt wielu filmów, ale… ja po prostu wierzę, że gdzieś tam czeka na moją osobę pani moich marzeń, taka idealna lepsza połowa, z powodu jakiej każda sekunda byłaby dla mojej osoby cudowna i jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Kolno

Szukam dziewczyny Kolno Byłem wcześniej w niejednej relacji, a raz nawet prawie ożeniłem się, pomimo tego nigdy jeszcze szczerze nie kochałem. Hmmm…w Internecie o wiele łatwiej przychodzą mi wyznania, na co dzień właściwie nie jestem aż tak otwarty, jednak gdzie jak nie w internecie prościej stawić czoła problemom? hehe… Czasem łatwiej czytając niemal swoje myśliwyrazić je na forum internetowym, taka psychoanaliza oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W rzeczywistości nie stać by mnie było na taką odwagę! Przenigdy! Dobrze… wracając teraz do moich dotychczasowych relacji…nie były nazbyt udane, chwilami uważałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat będzie wstanie coś „wyjść”, że może zrodzić się między mną, a ówczesną partnerką tak mocne uczucie którym jest miłość, ale niestety…nie udało się, emocje po jakimś czasie opadły i pozostało wyłącznie rozczarowanie. Nie można w końcu zmusić się do kochania, gdyż takie uczucie już by przestało nią być. Miłość w końcu jest spontaniczna, rzeczywista, rodzi się w głęboko w nas oraz niespodziewanie w nie uderza, później kiełkuje i wyłącznie przybywa na sile…nie czułem jeszcze czegoś takiego…zdecydowanie…

Samotne – Kolno

Mam ogromną nadzieję, że spotkam jeszcze, w tym momencie szukam dziewczyny na znanym serwisie randkowym, mam nadzieję, że niedługo uda mi się stworzyć związek, na jaki już tyle czekam. Jestem co prawda młodym człowiekiem, ale nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, skończone trzydzieści dziewięć lat, i to skłania do ogólnych, kluczowych wniosków oraz refleksji nad własnym życiem, nad tym jak nim pokierować, aby zdobyć upragnione szczęście. Ja uważam, że sukces = miłość. Wystarczy rzucić okiem w końcu na wszystkich utrapionych, czy któryś z nich jest w udanym, pełnym uczucia jak również namiętności związku? NIE! To pewnie najistotniejsze podsumowanie moich myśli…

Comments are closed.