Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam chłopaka / Kolno – szukam chłopaka

Kolno – szukam chłopaka

Szukam chłopaka – Kolno. Chcesz zapoznać swoją połówkę oraz w końcu poczuć się usatysfakcjonowany jak również spełniony? Natomiast nie wiesz gdzie i jak szukać. Posiadamy rozwiązanie dla Ciebie – Klub Samotnych – serwis randkowy dla ludzi na poziomie, których marzeniem jest odnalezienie drugiej połówki. Każdego dnia nowi użytkownicy, ciekawe profile. Przystąp do nas, szczęście jest na wyciągnięcie ręki!

Szukam chłopaka Kolno

Jestem na dziwacznym etapie życia. Z pierwszej strony jestem nieszczęśliwa (jestem samotna), zaś z innej strony jestem spełniona, inaczej można rzec, że poniekąd szczęśliwa

Mężczyźni – Kolno

szukam chłopaka Kolno Jestem spełniona zawodowo – mam bardzo dobrą pracę, odpowiednio zarabiam, a już niedługo kupuję , duże gniazdko. Właściwie się tylko zastanawiam czy nie będę się w nim czuła jeszcze mocniej osamotniona, niż dotychczas wwynajętym, malutkim mieszkanku. Mam dużą potrzebę bliskości, to znaczy czuję ją silnie, głęboko w środku, ale nie chodzi mi tu o fizyczność, seks itp. – chodzi mi tu o duchowy aspekt bliskości. Jak dwoje osób jest wspólnie, kocha się, to jest chwila, moment w życiu, jakiego nie wolno z niczym innym przyrównać, jest po prostu najprzyjemniej jakże być tylko może.

Mam 35 lat, byłam wcześniej w związku, kochałam. Poznałam go na studiach, jak chyba większa ilość ludzi, jakich znam. Dalej od spotykania do wspólnego mieszkania:) Z czasem posiadaliśmy już pomysły na temat poczęcia dziecka jak również takie tam analogiczne historie, standardowo jak to zakochani zaczynaliśmy organizować wspólny los. Nasza kariera biegła do przodu jak burza, czego można więc pragnąć więcej… kochasz, posiadasz świetną robotę, wkrótce zapewne będziesz starać się o latorośl, rodzina zdrowa, wszystko inne bez większego znaczenia -jest wspaniale. Pewnego dnia dostałam mms-a od mojej przyjaciółki, a w nim zdjęcie mojego chłopaka z koleżanką w pracy w momencie, który jednoznacznie wskazywał stopień zażyłości… Prawdopodobnie nie uwierzycie, ale nie powiedziałam nic, a nic…czekałam spokojnie aż miłostka przeminie, on wciąż zapewniał mnie przecież, że żyć beze mnie nie umie – uznałam to dlatego za niezobowiązującą znajomość która opiera się na seksie, a wiadomo, , że takie spotkania w mgnieniu oka się nudzą, a mężczyzna skruszony wraca do swojej ukochanej… Bez wątpienia on wciąż nie zdawał sobie sprawy, iż ja jestem tego świadoma. Pewnego razu wszedł na mojego e-maila, coś tam chciał, nie pamiętam w tym momencie co dokładnie, tymczasem natknął się akurat na wiadomość od mojej koleżanki, jaki brzmiał mniej więcej tak :Porzuć drania! Niech nadal wyrywa młode laski, zasługujesz na kogoś lepszego, a nie na takiego wiecznego Piotrusia Pana i kolejne dziecko… Wiedział w tej chwili, że ja odkryłam prawdę i… co najbardziej zaskakujące stwierdził, że dziwi mi się, że nie zareagowałam płaczem, awanturą czy czymkolwiek podobnym wprost przeciwnie dałam przyzwolenie mu na to, co śmieszniejsze orzekł, że ta postawa mówi mu jedynie o tym, że mi nie zależy na tym związku, a skoro tylko tak jest, to on nie potrafi przecież kochać kogoś takiego jak ja. Nie wiem praktycznie jakim palantem trzeba być tak aby przeistoczyć mój ból jak i również zaciśnięcie zębów, by poprzez totalne, maksymalne upokorzenie utrzymać przy sobie ukochanego chłopaka – w rzeczywistości nie wiem… Fakt, iż już poprzednio miałam podejrzenia, niemniej zawsze należy iść za intuicją. Zawsze jest wyjaśnienie, że mamy przeczucia takie, a nie inne. Gdybym słuchała swojej intuicji to pewnie nie weszłabym w to kompletne bagno – na pewno nie, przeświadczenie zawsze mi mówiło: jesteśmy razem, pomimo tego on dalej, szuka, nie traktuje cię poważnie!… lecz tak to jest mieć klapki na oczach, i potem je zdjąć oraz poczuć się jak gdyby sięspadło co najmniej z 20 piętra.

Chłopak – Kolno (woj. podlaskie)

Teraz zdałam sobie sprawę których błędów w tej chwili zdecydowanie nie powielać oraz dodatkowo czym się kierować będąc w relacji. Niestety nie ma nikogo na „horyzoncie”. Chodzę po pubach, spotykam się z znajomymi w rozmaitych miejscach, klubokawiarniach i nic. Zagadują do mnie co prawda różne egzemplarze, jednakże nie takie których bym sobie życzyła. Mam aktualnie dość małolatów potrzebujących mamusi, chcę prawdziwego mężczyzny do prawdziwego związku. Zrezygnowana a także rozczarowana rezultatami przeciętnych poszukiwań zdecydowałam się na skorzystanie z portalu randkowego w Sieci. Szukam mężczyzny Kolno to moje miejsce zamieszkania, lecz jeśli bym się zadurzyła to myślę, iż bez problemu przeniosłabym się nawet do innego kraju. Uczucie w końcu nie baczy na odległość, wiek czy inne mało znaczące rzeczy. Mam nadzieję, że niemniej jednak moja przygoda zakończy się happy end’em dlatego, że mam już dość zmagania się z codziennymi problemami samej oraz tak w kółko od nowa.

Comments are closed.