Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Ełk – szukam dziewczyny

Ełk – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Ełk? Jeżeli doskwiera Ci bycie samemu jak i również nie chcesz już znosić trudów życia codziennego w pojedynkę, zarejestruj się na portalu randkowym Klub Samotnych. a odkryjesz dziewczynę i zmienisz osobisty los. Klub Samotnych w największym stopniu obiecujący portal randkowy w internecie. Połączyliśmy obecnie tysiące par, w tej chwili kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Ełk

Szukam kobiety, Ełk to miasto mojego pochodzenia, w związku z tym też chciałbym zapoznać dziewczyny z miasta Ełk czy też sąsiedniej miejscowości. Nie mam zbyt dużych wymagań.

Najbardziej istotne jest miłość…

Jedyny mój warunek to uczucie, które zdołałoby nas połączyć, abyśmy je oboje doświadczali, czerpali z niego energię na każdy dzień. Przypuszczam, że zapewne powiecie w tej chwili internauci, że prawdopodobnie naczytałem się zbyt dużej ilości książek, lub naoglądałem zbyt wielu filmów, lecz… ja po prostu wierzę, że gdzieś tam czeka na mnie dziewczyna moich snów, taka idealna partnerka, z powodu której każda sekunda byłaby dla mnie rewelacyjna a także jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Ełk

Szukam dziewczyny Ełk Byłem wcześniej w niejednej relacji, a raz nawet prawie że wziąłem ślub, jednak nigdy jeszcze szczerze nie kochałem. Hmmm…w Internecie znacznie prościej przychodzą mi wyznania, na co dzień raczej nie jestem aż do tego stopnia wylewny, ale gdzie jak nie w sieci lepiej stawić czoła problemom? hehe… Nieraz łatwiej czytając niemal własne myśliopisać je na forum, taka autoanaliza oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W życiu codziennym bym nie zdobył się na taką odwagę! Pod żadnym pozorem! A więc… wracając chwilowo do moich dotychczasowych związków…nie były za bardzo dobre, chwilami uważałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat winno coś „wyjść”, że jest wstanie zrodzić się między, mną, a ówczesną kobietą tak intensywne uczucie jakim jest miłość, lecz niestety…nie mam na to wpływu, emocje po jakimś okresie opadły i pozostało jedynie rozczarowanie. Nie wolno w końcu zmusić się do kochania, bo takie uczucie już by przestało nią być. Miłość przecież jest niezaplanowana, naturalna, rodzi się w sercu oraz nagle w nie uderza, potem narasta i tylko i wyłącznie wzbiera na sile…nie czułem do tej pory czegoś takiego…zdecydowanie…

Samotne – Ełk

Mam nadzieję, że odnajdę jeszcze, w danej chwili szukam kobiety na znanym serwisie randkowym, mam wielką nadzieję, że niedługo uda mi się stworzyć relację, na który już tak wiele czekam. Jestem co prawda młodym człowiekiem, lecz nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, pełne trzydzieści dziewięć lat, i to skłania do ogólnych, znaczących wniosków a także refleksji nad własnym życiem, nad tym jak nim pokierować, by pozyskać upragnione szczęście. Ja myślę, że szczęście = miłość. Wystarczy spojrzeć przecież na wszystkich utrapionych ludzi, czy któryś z nich jest w satysfakcjonującym, pełnym uczucia a także pasji związku? NA PEWNO NIE! To chyba najistotniejsze podsumowanie moich spostrzeżeń…

Comments are closed.