Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Szukam dziewczyny / Drezdenko – szukam dziewczyny

Drezdenko – szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny – Drezdenko? Jeżeli doskwiera Ci bycie singlem jak również nie chcesz już wytrzymywać trudów codzienności w pojedynkę, zaloguj się na portalu randkowym Klub Samotnych. a odszukasz dziewczynę oraz zmienisz swój los. Klub Samotnych najbardziej obiecujący portal randkowy w internecie. Połączyliśmy obecnie mnóstwo par, teraz kolej na Ciebie.

Szukam dziewczyny Drezdenko

Szukam dziewczyny, Drezdenko to miasto mojego zamieszkania, wskutek tego też chciałbym poznać dziewczyny z miasta Drezdenko czy też pobliskiej miejscowości. Nie mam za wielkich potrzeb.

Najważniejsze jest uczucie…

Tylko jeden mój wymóg to uczucie, które nas powiązać, żebyśmy je oboje odczuwali, czerpali z niego siłę na każdy dzień. Domyślam się, że zapewne powiecie teraz internauci, że przypuszczalnie naczytałem się nazbyt wielu lektur, lub naoglądałem zbyt wielu filmów, ale… ja po prostu wierzę, że gdzieś tam czeka na moją osobę dziewczyna moich snów, taka idealna towarzyszka życia, za sprawą której każda sekunda stałaby się dla mojej osoby fantastyczna i jedyna w swoim rodzaju.

Kobiety – Drezdenko

Szukam dziewczyny Drezdenko Byłem wcześniej w niejednym związku, a raz nawet prawie ożeniłem się, natomiast nigdy jeszcze autentycznie nie kochałem. Hmmm…w Internecie znacznie łatwiej jest mi się otworzyć, na co dzień właściwie nie jestem aż tak śmiały, jednak gdzie jak nie w internecie prościej zmierzyć się ze swoimi kłopotami? hehe… Czasem łatwiej czytając niemal własne myślizobrazować je na forum, taka psychoanaliza oraz zwierzenia jak przyjacielowi w jednym:) W życiu codziennym bym się nie odważył! ! Dobrze… wracając w tej chwili do moich wcześniejszych relacji…nie były zbytnio udane, momentami analizowałem, że z „tego” czy „tamtego” akurat być może coś „wyjść”, że może zrodzić się pomiędzy mną, a ówczesną dziewczyną tak intensywne uczucie jakim jest miłość, ale niestety…nic na to nie poradzę, emocje po pewnym okresie minęły i pozostało jedynie rozżalenie. Nie wolno przecież zmusić się do miłości, bowiem takie uczucie już by przestało nią być. Miłość przecież jest spontaniczna, naturalna, rodzi się w sercu i znienacka w nie uderza, dalej dojrzewa i tylko wzrasta na sile…nie odczuwałam jeszcze czegoś podobnego…zdecydowanie…

Samotne – Drezdenko

Mam ogromną nadzieję, że spotkam jeszcze, na razie szukam dziewczyny na popularnym portalu randkowym, mam wielką nadzieję, że w końcu uda mi się stworzyć relację, na który już tak wiele czekam. Jestem jeszcze młodym człowiekiem, ale nie aż tak bardzo, mam już w końcu swoje, pełne 39 lat, i to skłania do ogólnych, znaczących wniosków oraz refleksji nad swoim życiem, nad tym jak nim dalej pokierować, żeby pozyskać upragnione szczęście. Ja uważam, że powodzenie = miłość. Wystarczy popatrzeć w końcu na wszystkich nieszczęśników, czy któryś z nich jest w satysfakcjonującym, pełnym uczucia jak również namiętności związku? NIE! To chyba najlepsze podsumowanie moich maślanych wypocin…

Comments are closed.