Darmowy serwis dla osób samotnych

KlubSamotnych.pl to całkowicie darmowy (darmowa rejestracja oraz darmowe korzystanie) serwis dla osób samotnych z całej Polski i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam odnaleźć szczęście.

Jestem
szukam
w wieku od
do
Home / Kobiety / Białystok – kobiety

Białystok – kobiety

Samotne kobiety – Białystok. Poszukujesz samotnej kobiety, z którą chcesz stworzyć poważny oraz stabilny związek? Dobrze trafiłeś. Zapraszamy tych, którzy poszukują samotnej kobiety z miasta Białystok

„Być kobietą, być kobietą – marzę ciągle będąc dzieckiem, być kobietą, bo kobiety są występne i zdradzieckie…(…)…Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże…(…)”

Tekst tej piosenki poniekąd ukazują nasze uwodzicielski charakter i znacznie skarykaturowany styl bycia. Nawet jeżeli większość z nas nie zgadza się z tym to i tak w głębi duszy wie, iż tak jest i nic na to nie poradzimy. Aczkolwiek będąc samotną kobietą, trudno jest cieszyć się życiem w pojedynkę, bez wsparcia męskiego ramienia, bez troski i czułości, nawet bez odrobiny romantyzmu… Każda kobieta chce, by walczono o jej względy, być obdarowywaną prezentami, a niektóre z nas wciąż są fankami przesłodzonych pieśni, śpiewanych pod balkonem, niekoniecznie przy zadowoleniu pobliskich sąsiadów…

Kobiety – Białystok (woj. podlaskie)

samotne kobiety BiałystokJednak być kobietą to nie jedynie zmysłowa cielesność, podparta znaczną domieszką próżności, to także wrażliwość na innych, otoczenie, to co się dzieje obok, a co najistotniejsze na samą siebie, na prywatne potrzeby i wyznawane wartości. Jeśli już naprawdę pokochamy i otworzymy się na tyle, by pokazać bliskim co naprawdę kryje się pod zalotną powierzchnią, potrafimy przychylić bliskiemu ukochanemu niemal kawałek nieba. Nie ma dla nas rzeczy niewykonalnych, liczy się teraz i tutaj, my, nasze uczucia…wtedy jesteśmy zdolni wydobyć z siebie 100 % kobiecość, która tak naprawdę niewiele ma wspólnego z fizyczną stroną. Dzięki kochanemu, uczuciom oraz licznym odczuciom im towarzyszącym, jesteśmy w stanie odkryć się ponownie, sprecyzować to, kim właściwie jesteśmy i żyć tak, jakby każdy następny dzień był ostatnim.

Samotne kobiety

Niestety wielka część kobiet ciągle żyje samotna, co prawda bycie singielką także ma swoje zalety, ale nie w długofalowej perspektywie czasu. Wpisując w wyszukiwarkę wyrazy takie jak np. „Kobiety Białystok” można zobaczyć jak dużo w naszym otoczeniu jest samotnych kobiet, bardzo często z swoimi pociechami, co wtedy? Czy w tej sytuacji może jeszcze przydarzyć się coś dobrego? Kolejna miłość? Druga szansa? Następny związek? Nowe życie? Kolejne nadzieje? Kolejna ja???… Może warto?

Wystarczy tylko chcieć, naprawdę, by przejść dotychczasowy stan trzeba mało, trzeba tylko chcieć…i nie są to puste słowa. To jedynie prawda, jednak boimy się to przyznać przed samą sobą, ponieważ boimy się zmian, ewentualnego odtrącenia, bardzo często powiększając to w swojej głowie do rangi prawie upodlenia. Jest to najprawdopodobniej najbardziej pozbawione sensu działania, przynoszące w naszym życiu jedynie złość i udrękę, a przecież nie tego chcemy. Życie mamy jedynie jedno, zatem dlaczego mamy tracić je na negatywne emocje i samej sobie generować skomplikowane sytuacje, które tak naprawdę takie nie są. Zawsze istnieje rozwiązanie, zawsze mamy lepszy wybór. Nie czekaj i zmień cokolwiek w Twoim życiu, pozwól sobie na miłość, na to, by znowu poczuć się w sto % kobietą !

Comments are closed.